Kontakta oss

Adress:
Brunneby Musteri AB
Brunneby Gård
591 77 Borensberg

Hitta hit

Telefon: 0141-40204

Eva Ronström, VD
eva@brunnebymusteri.se

Gunnar Kjellin, Delägare
gunnar@brunnebymusteri.se

Lisa Allard, Marknadsföring & Event
lisa@brunnebymusteri.se

Mario Farkas, Driftenhetschef/Platschef
mario@brunnebymusteri.se

Dario Farkas, Driftenhetschef/Platschef
dario@brunnebymusteri.se

Martin Golbe, Försäljningsansvarig
martin@brunnebymusteri.se

Lagret, Daniel Baardh
lagret@brunnebymusteri.se

Gårdsbutiken
butiken@brunnebymusteri.se

Försäljningsansvarig
Martin Golbe
Telefon 070-830 00 90
martin@brunnebymusteri.se

Fältsäljare och representant i Östergötland
Christer Schmiedt
Telefon 0737-660 887
christer@brunnebymusteri.se

För beställningar, leveranser och återförsäljare i Stockholm/Uppsala med omnejd
Good Food Livsmedel AB, Tumba
Telefon 08-530 33000
info@goodfood.eu

För beställningar, leveranser och återförsäljare i Göteborg med omnejd
Brunneby Herrgårdsprodukter AB, Tomas Edlund
Telefon 0703-25 57 57
brunneby@ebrevet.nu

E-post till Gårdsbutiken
butiken@brunnebymusteri.se

Restaurang Bettina
Kontakta restaurangen på 0141-40220 eller via e-post restaurang@brunnebymusteri.se