Kontakta oss

Adress:
Brunneby Musteri AB
Brunneby Gård
591 77 Borensberg

Hitta hit

Telefon: 0141-40204

Eva Ronström, VD
eva@brunnebymusteri.se

Gunnar Kjellin, Export & Produktutveckling
gunnar@brunnebymusteri.se

Lisa Allard, Marknadsföring & Event
lisa@brunnebymusteri.se

Mario Farkas, Driftenhetschef/Platschef
mario@brunnebymusteri.se

Dario Farkas, Driftenhetschef/Platschef
dario@brunnebymusteri.se

Mikael Svärd, Kvalitetsansvarig
mikael@brunnebymusteri.se

Martin Golbe, Försäljningsansvarig
martin@brunnebymusteri.se

Daniel Baardh, Lagret
lagret@brunnebymusteri.se

Ola Allard, Brunneby Restaurang
ola@brunnebymusteri.se

 

Försäljningsansvarig
Martin Golbe
Telefon 070-830 00 90
martin@brunnebymusteri.se

Fältsäljare och representant i Östergötland
Christer Schmiedt
Telefon 0737-660 887
christer@brunnebymusteri.se

För beställningar, leveranser och återförsäljare i Stockholm/Uppsala med omnejd
Good Food Livsmedel AB, Tumba
Telefon 08-530 33000
info@goodfood.eu

För beställningar, leveranser och återförsäljare i Göteborg med omnejd
Fredrik Knutsson
Telefon 070-634 90 57
fredrik@vistakullefruktodling.se

För återförsäljare i Finland
Oy Eurofoods AB, Peter Tast
www.eurofoods.fi
peter@eurofoods.fi

 

Gårdsbutiken
Kontakta butiken på 0141-40204 eller via e-post butiken@brunnebymusteri.se

Restaurangen
Kontakta restaurangen på 0141-40220 eller via e-post restaurang@brunnebymusteri.se